Wyprawa na nieużytki po drzewo || Ursus C360 3P, Stihl MS230
. Informacje: odsłon: 58950, czas trwania: 17m 4s, ocena: 1500.
Wyprawa na nieużytki po drzewo || Ursus C360 3P, Stihl MS230
- Super akcją moje klimaty dawaj więcej takich filmów!!! Pozdrowienia z świętokrzyskiego kolego!
- Jxjccjcjj jcidjdjicj
- Podobają mi się twoje filmy :D
- Nagrywaj częściej fajnie czas leci.
- Moze wytnij dobrze klin to poleci gak gdzie chcesz...
- Zato że masz to coś na uszach łapka w duł
- Powinieneś ten nieużytek zalesić chociaż by drzewo rosło
- Czego nie uprawiacie tych nie użytków?
- duzo masz tego drewna na zime :) co masz za piec ze takie duze szczapy tam wchodzą?
- Musisz jeszcze coś nagrać z wyjazdu do lasu
- Ale Ty masz płaskie podwórko Też bym takie chciał heh
- powiem ci że filmy są spoko ale poco ci te słuchawki na uszy przecież ci te uszy nie odpadną od takiego pięknego dźwięku 3p
- Jprdl ja was nie rozumiem po co wycinanie te kliny tylko piła się blokuje
- Czemu ciągnikiem nie wjechałeś sobie bliżej tylko taki kawał chodzisz?
- Sory ale pizdowatu film 🤨
- Ten nieużytek to twoja wlasność? Jeśli tak to jaka powierzchnia?
- Co za model piły
- Piła powinna chodzić chociaż minutę na zimnym 😶
- Kiedy sprzedaz bydla?
- Czy zakupie ciągnika będziesz brał pod uwagę markę John deere? 🙂Pozdrawiam 😉