Na wolną chwilę
Dane:
O Waldemar Deska i jego szopa.Czas trwania w sekundach/minutach: 5m 48s.
Liczba odsłon: 37853 na daną chwilę.. Pomóżn nam się rozwijać, centrumogrodniczne.pl: zobacz w wolnej chwili, oraz komentarze.
Jak oceniacie - 144 wasza ocena w skali 1-5.
Komentarze:
Waldemar Deska i jego szopa
fajnie,ze znales dawniej a teraz nie znasz i sie nie skurwil.
Następnym razem poczekajcie z nagraniem aż Pani domu przestanie tłuc garami.
Z góry dziękuję ....
nic ciekawego technologia po co sie rozwijac a plazma stoi ahahha
walcz do konca
wlasnie o to chodzi...ze te zdania o wolnosci to sciema...publicznie to oglosili a tak naprawde jestesmy niewolnikami....to ze jestesmy rowni I prawo mamy...najwieksze klamstwo jakie czlwoeik sformuowal
urzędasy to jest zbyt łągodne określenie. to są darmozjady, które siedzą na tyłkach w urzędach za pieniądze publiczne. pu bli czne, czyli tych wszystkich, którzy zacharowują swoje życie często powyżej 40 godzin tygodniowo. nie wiem czy musze coś jeszcze dodawać.
demonkracja i kaputalizm
zal mi ludzi kotrzy uwarzaja teorie spiskowe za nieprawdziwe ...
ten filmik chyba nie w tym domku kręcony; szkoda
Wolność! Woooolnoość! Moja woolnooość! Moojaa!!!! JAAAAA!!! Mojaaaa! Mojaaa! Mojaaaaaaaa!
@Birraski Dokładnie!
@pipem4n Gdzie ty widzisz awersję do technologii u Pana Waldemara? Przecież ma komputer i alarm.
@pipem4n każdy powinien mieć prawo prowadzić taki tryb życia na jaki ma tylko ochotę, jeżeli tylko nie szkodzi innym. W takim USA na ten przykład mogą sobie żyć tacy Amisze, którzy całkowicie odrzucają technologię. Czy mogli by oni w ten sam sposób żyć w Polsce ? wątpię, bo państwo zabrałoby im dzieci a ich budynki wyburzyła by "inspekcja budowlana".
Popieram, trzeba skończyć z urzędniczą tyranią! Mój dziadek wybudował piętrowy dom w 90% własnymi siłami (sam nawet wypalał cegły). Zamieszkał w nim z babką i małym dzieckiem kiedy gotowy był dopiero jeden pokój. Dom stoi do dzisiaj i jest w dobrym stanie a w szczytowym okresie mieszkało tam 9 osób. Gdyby ten dom stawiał dzisiaj w taki sam sposób to zapewne byłby w identycznej sytuacji jak pan Deska.
Kiedyś naiwnie sądziłem, że urzędników "wymyślono", by służyli obywatelom. Wygląda na to, że jest odwrotnie. Teraz jestem coraz bliższy pewności, że gdyby nagle wszyscy urzędnicy zniknęli, obywatelom żyłoby się nie trudniej, lecz łatwiej. Smutne to.
Pańska awersja do technologii jest dziwaczna. Gdyby (jeżeli Pan to czyta) zechciał Pan zajrzeć na:
molyneux it's a Jetsons World
Ciekawy zestaw felietonów na temat pokrewny Jeffreya Tuckera czytane Stefana Moleneux. Jest to nieco inny sposób spojrzenia na temat postępu technologicznego. Polecam.
Pod warunkiem, że nie narusza własności prywatnej innej osoby Panie Deska. Bo jak Pan wplata w te naturalne prawa ludzi, prawa jakoby będące własnością przyrody to w efekcie dostaniemy ... to co masz Pan teraz!
Jest Pan inteligentnym, odważnym człowiekiem, aktywistą i podziwiam to, co Pan robi. Natomiast uzasadnienie tego czynu ma błędy. Z punktu widzenia woluntaryzmu jedyne czego potrzebujemy to wyjść od zasady nieagresji i ochrony własności prywatnej. Reszta jest zbędna.
teraz to jzu w lesie mieszkac nie mozna.