Sklejka Ciach Będzie JachtNasz film to przedstawienie w przyspieszonym tempie, budowy jachtu żaglowego, metodą szycia i klejenia. Jesteśmy absolutnymi amatorami, ale jednak dzięki mieszance, marzeń, up . Informacje: odsłon: 70802, czas trwania: 9m 26s, ocena: 467.

Sklejka Ciach Będzie Jacht

- barwo Wy :)
- Szacun
- I ta radość z pływania dziełem swych rąk :) Gratulacje!
- Jakie cechy powinno mieć takie miejsce, aby spełniało wszystkie wymagania, jakie mają osoby zainteresowane kupnem lub wynajmem takiej przestrzeni? Niezwykle istotna jest lokalizacja magazynu. Nawet małym firmom nie jest obojętne to, gdzie konkretnie znajduje się taki obiekt Hale magazynowe Lublin - tu znajdziecie.
- kiedys chcialem odkupic dach razem z przednia szyba i slupkami wycięty od samochodu volvo c70 taki z mechanizmem cabrio i dorobic do niego kadłub w ten sam sposób skopiowany z Pnterestu i wsadzic dwa silniki po 30KM ale .... :P
- Rewelka 😀
- Ile roboczogodzin wam zajela ta frajda?
- sorry fast film ruins vieo foe me
- rewelacja
- Zagiel szyliscie sami, czy zamowiony? Swietna robota.
- 👍👌 piekna lodeczka i robota
- A ja zapytam o coś przyziemnego: ile wyniosły koszty zużytych materiałów do budowy tej łódeczki, jeśli możecie powiedzieć ?
- Po prostu SUPER !!!
- Sorry only know English. But the two sitting and flinching every time the young lady had another hearty swing at the front end of boat with bottle was priceless ha ha ha.
Love the dinghy nice lines to her
- Co za przekoksy
- Lovely boat. Well filmed 😊
- Piekna :) Gratuluje!
- Piękna
- Świetny filmik. i łódeczka. Gratuluję realizatorom, aż się gęba śmieje :) Oskar dla reżysera, drugi dla kompozytora o aktorach nie wspomnę . Pozdrawiam
- Piękna sprawa, podziwiam. Jednym z moich marzeń jest by wypłynąć w rejs stateczkiem ze sterowaniem na koło :D
Jak myślicie? Ze sklejki dało by rade zrobić taki mały z takim sterowaniem ?
- Można? Można! :D Gratuluje pomysłu i wytrwałości w tworzeniu tego dzieła :) Przyjemność z pływania własnoręcznie wykonanym od podstaw jachcikiem, jest zapewne dużo większa niż czarterowanym lub kupionym :D Sam myślę nad budową coś jakby bojera do pływania na wodzie :) Filmik ogląda się bardzo przyjemnie. Nie wiem co za smutny człowiek dał łapę w dół :D Pozdrawiam i życzę powodzenia w następnych przedsięwzięciach jeśli takowe powstaną :)