Na wolną chwilę

Dane:

O Równiarka dróg leśnych HERKULES + zagęszczarka.Czas trwania w sekundach/minutach: 9m 3s. Liczba odsłon: 18860 na daną chwilę.. Pomóżn nam się rozwijać, może to was zaciekawi: zobacz w wolnej chwili, oraz komentarze. Jak oceniacie - 4 wasza ocena w skali 1-5.

Komentarze:


Równiarka dróg leśnych HERKULES + zagęszczarka Ciekawe co robi się jak to się zepsuje, naprawy lakiernicze legionowo już pewnie nie wystarczą. Sam równiarka jest ok dodam 
Przyłożeni szybkozmiennej siły cyklicznej do listwy zgarniającej tej równiarki to taki średni pomysł moim zdaniem - chyba że równa się podłoża zbrylone, z dużą liczba dużych kamieni- zakładam że taka jest idea? Jako tako równa ale jak dla mnie to tylko taki substytut równiarki, spycharki itd. z jednego powodu - układ hydrostatyczny ciągnika i podnośnik który z założenia nie może być dociśnięty do ziemi  to jedna wielka lipa. 
racja moze filmik sie nieudal ale to droga lesna i wogole dobre miejsce zeby sprawdzic sprzet a po wygladzie widac ze sprzet konkretny szlo by tym ladnie rownac i usypywac nowe nawierzchnie w 4 minucie iwdac ze ladnie drze glebe i niemam zielonego pojecia co by w tej rowniarce mialoby wibrowac?
porażka to robi wieksze dzióry niż były gdyby płyta wibrowała to moze jeszcze pozatym kto w takim stanie gdzie woda stoi równa drogi