rośliny ogłoszenia

Dane:

O Ponsse zrywka w bagnie.Czas trwania w sekundach/minutach: 2m 31s. Liczba odsłon: 45948 na daną chwilę.. Pomóżn nam się rozwijać, może to was zaciekawi: zobacz w wolnej chwili, oraz komentarze. Jak oceniacie - 34 wasza ocena w skali 1-5.

Komentarze:


Ponsse zrywka w bagnie Konkretne sprzęty i robota idzie
A np. utylizacja odpadów Kraków z takim sprzętem, to by dopiero sprawnie szła. sub i lapka
simer20,jesteś pusty i pustym zginiesz!!! nie potrafisz odróżnić idioto pracy w lesie od twoich idiotycznych i samobójczych "oby nikt przy tym nie zginął",wycieczek motorem po lesie.
Tylko ze my tu pracujemy, wykonujemy zlecone usługi usługi wiec to nie jest jeżdżenie sobie dla zabawy.
i tutaj las jest rozpierdalany przez ciężkie maszyny ściółka jest niszczona,i nikt kurwa nic nie pisze a jak przejade motorem przez las to zaraz wszystkie suki się zjeżdżają
@vivaldi8 u nas tak jest cały rok prawie.
Nieźle, u mnie było tak na jesień.
Gorsze sa torfowiska tam gasienice obowiazkowe i dwie osie z przodu. Ja wole jak jest sucho i twardo wtedy idzie robota :)
@mrpiotrekkilo ja tam uważam ze wszystko zależy od przystosowania sprzętu :P nakręć jakiś filmik :P
@majalukas1986 heheh to zapraszam do mnie:) zobaczymy jak szybko sie bedziesz zwalał:P bo grunt cie ucieknie z pod kuł a bierzniki zakleja bedzie tylko kopał i sam nie wyjedziesz :) ten szlak tak wygląda po przejechaniu 2/3 razy jak było w miare sucho:)
ja na john deere 1410 po takim blotku z pelnym wozkiem klody 6 metr. bez gąsiennic jezdzilem :D ale 8 kolek oponyn 700 w jodełke na blokadach oczywiscie pozdro
ja na john deere 1410 po takim blotku z pelnym wozkiem klody 6 metr. bez gąsiennic jezdzilem :D ale 8 kolek oponyn 700 w jodełke na blokadach oczywiscie pozdro
@mrpiotrekkilo no powiem ci ze masz racje ze pod spodem było twarde podłoze ale niestety błoto było tak lepkie ze w moment zakleiło by bierznik i nic by nie ciagły tylko sie slizgało a gonsienice po prostu w tym momencie dawały uciag:)
@jarekko1983 witam gdzie mozna zrobic kurs na forwarder?pzdr,
wystarcza tylko z tyłu i idzie prawie wszędzie wjechać a jak bym mógł mieć na wszystkie to już by szło bez problemu :) ale niestety mam tylko 6 kół a potrzeba było by 8:(
no nieźle ale co gąsienice to gąsienice ja mam takie same na buffalo na wszystkich ośkach i powiem Ci ze to już prawie jakczołg.
zgadzam sie :) na innych filmikach widać o ile jest ciężej jadąc bez gąsienic
fazol11 ma racje
bez nich ani rusz teraz:P
gąsienice pomagają :) nawet w trudnych terenach :)