KSIĘŻYCOWE DREWNO - UKRYTA WIEDZA O DRZEWACH I DREWNIE NA NOWO ODKRYTA (BaldTV)Kilka naukowo potwierdzonych faktów o drzewach i drewnie, które znane są ludzkości od starożytności i mogłyby pozytywnie zmienić dzisiejszy świat. Jednak "pewne siły" sta . Informacje: odsłon: 2015193, czas trwania: 37m 26s, ocena: 56845.

KSIĘŻYCOWE DREWNO - UKRYTA WIEDZA O DRZEWACH I DREWNIE NA NOWO ODKRYTA (BaldTV)

- Jesteś genialny, wykonałeś fantastyczną, fenomenalną robotę stworzywszy ten materiał video. Jakże inspirujące filmy tworzysz! I bardzo mądre. Pozdro!:)
- Dziękuję za bardzo dobre i pożyteczne informacje. Szkoda, że ludzie nie mają utrudniony dostęp do nich. Jak zwykle okazuje się, że stara wiedza jest najlepszą i najdroższą dla człowieka i dla natury...
- dzięki, ciekawe bardzo
- 5:25 I już kompletny bulszit. Szkoda dalej oglądać. Rozumiem, że lutnicy, tak o na próbę (w dodatku niegotowym do tego drewnem) wykonali sobie skrzypce o wartości niecałych 3 milionów dolarów? X D Takie wartości osiągają prawdziwe antyki wcześniej należące do najsławniejszych artystów. Może z 10 egzemplarzy na całym świecie mogłoby przebić te cenę.
Podziwiam ludzi mogących obejrzeć to do końca. Albo jesteście wybitnymi foliarzami albo nie wyrośliście z bajek :)
- WoW. Mistrzu Dzieki Wielkie za Tone Pracy, Wiedzy i Nadziei :) w kwadrans zobaczylem wiecej niz przez pare lat na Polibudzie...
- Zawsze traktowałem lasy jak świątynie...
- Niesamowita wiedza
- Słupsk się kłania 💕 i dziękuje 🌷
To jest cudowny Film i wspanialao wiedza 🤗🌷💕🍀☀️
- Bog stworzyl swiat.
- Twój kanał, a przede wszystkim wartość merytoryczna filmów jest świetna. Uważam, że to jedno z bardziej wartościowych miejsc na YT, które przede wszystkim skłania do refleksji. Dzięki za to co robisz :)
- Albo i też takie - środki do odplamiania kamienia, jak dla mnie ok.
- Marzę o takim domu
- Niesamowite wiadomosci o drewnie,muglby zrobic to tez po angielsku bo tak jak w US przydalo by im sie troche wiedzy z tym związane
- Wszystko ok...ale co ze szkodnikami?!,☝️😐
- Nie tylko księżycowe drewno ma takie właściwości - dom zbudowany z bali też nie jest gorszy i tylko nieco droższy od murowanego (robocizna dobrych cieśli, których brakuje a ci co są wysoko się cenią - i słusznie).
- Lubię ten film oglądać, często do niego wracam, robi Pan kawał dobrej roboty Szacunek 😊
- Niesamowity film.
- Ciekawe czy nasze polskie grody były zbudowane z takiego drewna
- W szkołach powinni tego uczyć. Co roku powtarzać do matury.
- Dobra robota , pozdrawiam i dziękuję .
- Bóg jest najlepszym inżynierem, wystarczy z Nim współdziałać, a nie próbować go zastąpić.