Jak zrobić plastry z drewna - podkładki na stół ogrodowy.PRZYDATNE LINKI PONIŻEJ ▼▼▼▼ ------------------------------------------------- Jak zrobić podkładki pod kubki z plastrów drewna i świeczniki z gałęzi lub pieńków? . Informacje: odsłon: 114808, czas trwania: 3m 24s, ocena: 192.

Jak zrobić plastry z drewna - podkładki na stół ogrodowy.

- Krzywdę sobie kiedyś zrobicie
- Porażka...
- A buty 👢
- Ło matko bosko , co wy kobity wyprawiacie . Weźta się baby ogarnijcie i zabierzta się lepiej za kwiatki lub coś w ten deseń bo o tym nie macie zielonego pojęcia . :) . Fachowcy was zabiją negatami za takie coś. Nic to nie wnosi pozytywnego, wręcz przeciwnie , wprowadzacie ludzi w błąd złym nazewnictwem , całkowitym brakiem doświadczenia w tej dziedzinie itd itp . To nie tak się to robi drogie Panie jak wy to demonstrujecie .
- Słabe strasznie. Brak umiejętności posługiwania się urządzeniami, złe nazewnictwo, porady o skali trudności podobnej do wlania wody do szklanki... to nie film instruktażowy, to parodia... łapka w dół
- Ze niby to jest lisi ogon? To pila szablasta dpa dzieci do piaskownicy
- To dla niedorozwinietych takie filmy krecicie? Zmierzyć, zaznaczyć, przyłożyć, uciąć.. I co wy chcecie pokazać na tym filmie?
- Kochani, od czasu kręcenia filmiku, trochę czasu minęło. Sporo się nauczyłyśmy. Pamiętamy o wyłączeniu udaru i dociskamy piłę - nawet przed kamerą, kiedy ręka trochę się człowiekowi jednak trzęsie ;-) Z resztą wpadajcie do nas na bloga i sami się przekonajcie. A podkładki nadal nam służą. Część wylądowała na choince ;-) http://majsterki.pl/projekt/swiateczne-ozdoby-z-drewna-diy
- Dziewczyny .. To nie żaden "lisi ogon"czy jak to tam nazwałyście , a wyrzynarka szablasta. Dłuższy brzeszczot , nieco dłuższy od średnicy pnia , znacznie ułatwiłby Wam pracę . A tak na marginesie to szacun :)
- Ej, a jakie to są nieoryginalne stoły?
- Tu bym szukał, odszkodowania, może też być przydatne.
- Należałoby się nauczyć obsługi piły przed nagraniem
- oj te obcasy idealne do warsztatu
- Nie dziurka , a otwór , bo dziurka to ...
- Wszystko OK tylko przy wierceniu Panie nie wyłączyły udaru (słychać dość wyraźnie) a wiertłem piórowym z udarem się nie wierci bo przy odrobinie nieszczęścia = mocne dociśnięcie + miękkie drewno i zablokuje gwałtownie wiertło i będzie KUKU. Ale ogólnie to pozytyw.
- po pierwsze powinno się poinformować ludzi o tym, że drewno powinno być wysuszone do około 13-15%wilgotności. po 2 to otwory nie dziury.pozdrawiam
- Piła lisi ogon trochę Paniom tańczy. Proponuje przeczytać instrukcje obsługi. Urządzenie trzeba dociskać do ciętego elementu, a nie trzymać w powietrzu.
- jak to zacznie wysychać to po pęka
- BUAHAHAHAHAHA ACH TE PENISISTKI ..... macie SUBA ! pozdrawiam i trzymam
kciuki :) a i jeśli potrzebujecie pomocy to zapraszam , bo jestem człowiekiem
renesansu
- dziury są w drodze a otwory się wierci :)
- do pouczenia to dużo ale zauważyć ze dziewczyny robią to z hobby i przyjemności , Pozdrawiam i nie traccie zapału i też kocham zapach drzewa i majsterkowanie 😆