Na wolną chwilę

Dane:

O Jak wyrabiać ciasto drożdżowe - KOTLET.TV.Czas trwania w sekundach/minutach: 5m 36s. Liczba odsłon: 39579 na daną chwilę.. Pomóżn nam się rozwijać, może to was zaciekawi: zobacz w wolnej chwili, oraz komentarze. Jak oceniacie - 64 wasza ocena w skali 1-5.

Komentarze:


Jak wyrabiać ciasto drożdżowe - KOTLET.TV Fajna metoda na wyrabianie ciasta :)
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
Super filmik, dzięki. Kocham drożdżowe rogaliki :>
wszsytko super ale pierwsze widze zeby wyrabic ciasto w pierscionkach :> to z deka niehigieniczne prawda?
Piękna robota! Pamiętam jak na początku męczyłem się podczas wyrabiania ciasta na pizzę :) Teraz jest już znacznie lepiej i właściwie 9/10 mam takie ciasto jak na Waszym filmiku :-))
@87krzysiu Też tak uważam , bardzo dobra metoda i ciasto wtedy jest dużo lepsze :))
Polecam metodę2 fazową :D Drożdże, woda(ciepła) i mąka z tego mieszamy na gęstą zupę i odstawiamy na ok 20-30 minut (podmoda) Następnie cukier, mleko, jaja, margarynę 80, mąkę i na sam koniec sól. Następnie przebijamy ciasto ze 2 razy i gotowe :D
@kuczkens tak, smaruję dłonie oliwą lub olejem :) bardzo dobrze się sprawdza. Co jakiś czas, w trakcie wyrabiania myję też dłonie i dokładnie osuszam i znowu smaruję oliwą lub posypuję dłonie mąką, najgorzej, jak na dłoniach zostaną jakieś mokre resztki ciasta wtedy trudniej ogarnąć to na blacie :)
masz może jakąś dobrą metodę żeby ciasto nie kleiło się na początku tak drastycznie do rąk? :)
No to łapka w górę :D