Jak powstaje węgiel drzewny i brykiet? - Fabryki w PolsceGrillowanie, to jedna z najbardziej popularnych form spędzania wolnego czasu w Polsce. Grilla stosunkowo łatwo zorganizować, wystarczy kilka niezbędnych akcesoriów, których p . Informacje: odsłon: 234356, czas trwania: 4m 58s, ocena: 3242.

Jak powstaje węgiel drzewny i brykiet? - Fabryki w Polsce

- Chcesz aby Twoja firma wzięła udział w programie Fabryki w Polsce? Napisz na 👉 piotr.kupiec@fabrykiwpolsce.pl 👈

Zobacz, co u nas słychać 👇
Facebook: http://bit.ly/2ur7xLQ
LinkedIn: http://bit.ly/3m4NlKH
Portal: https://fabrykiwpolsce.pl

Subskrybuj kanał: http://bit.ly/2trnVPE
- Czemu brykiet śmierdzi amoniakiem?
- Jedyny prawdziwy węgiel drzewny to ten z bieszczadzkich retortów
- A czemu to duńska firma a nie polska ????
- Aha, to już wiem gdzie podziała się połowa lasu obok mnie
- Fajnie, ze produkowane jest to w PL ;) bo czesto uzywam w sesonie :D
- nauczycie sie podkladac muzyke tak zeby nie zagluszala mowcow ?
- Polska to tylko obóz pracy i żadna fabryka nie jest polska
- Bieszczadzkie zakapiory robią węgiel😊
https://youtu.be/1Zl8ipZ_SRQ
- Wszystko ok ale nic nie zastąpi klasycznego ogniska z kiełbaskami z kija
- Tu więcej byście też znaleźli wizki - też tak sądze.
- Brykiet jak ja nienawidzę tych kostek :D przecież robić grilla na brykiecie to dramat. Co innego ten pierwszy z filmiku. Ten węgiel jest świetny.
- W Krakowie zakazali palić w kominkach, ogniska, grille itp. Jakiemuś staremu bajokowi węgiel przeszkadza, pierwszy raz od tysięcy lat. Zlikwidowali, i syf dalej jak był, a wystarczyło przywrócić stare normy i byłoby jak 1000 lat temu.
- ludzie w 2021: co to jest gril? za to się idzie do więzienia?
- Tak i zniszczyliście w Bieszczadach wszystkich którzy produkowali wegiel
- Niestety produkty Dancoal sa tragiczne. Grill jednorazowy sie nie rozpalil. Nawet podpalka Dancoal miala trudnosci z podpaleniem i gasla! Juz lepiej grilla rozpalic patykami z lasu...
- Grile jednorazowe to zło. Ile razy widziałem takie porzucone nad jeziorem.
- Te grille jedno razowe to powinni prawnie zabronić. Potem się walają opakowania i metal w przyrodzie, od nieodpowiedzialnych ludzi. A metlowy ruszt też nie jest łatwo zrecyklingować, i większość ludzi sobie to daruje.
- Powinniście zrobić o Gryfskand, pod Gryfinem (moje rodzinne miasto). To jeden z największy producentów w Europie, i się rozrastają mocno, i mają bardzo długą (ponad 110 lat) historię. Zresztą przemysł drewniany i drzewny w tych okolicach też jest ciekawy.
- Pan dyrektor, pała z przygotowania do lekcji. Tak trudno nauczyć się kilku zdań, tylko trzeba czytać? Jesteś dyrektorem, powinieneś to wszystko wiedzieć, prawda?? Zresztą, niemal w każdym odcinku barany czytają, pojedyncze jednostki potrafią,, coś "powiedzieć.
- Film ciekawy, ale nie podoba mi się wycinanie lasów tylko po to, żeby zrobić z nich węgiel drzewny. Sam go do tej pory czasami używałem, ale zawsze naiwnie sądziłem, że jest on odpadem po jakiejś produkcji. Teksty o "zrównoważonej gospodarce leśnej" nieszczególnie mnie przekonują - drzewo rośnie 20 lat, a jego wycięcie zajmuje 20 sekund.