DREWNO KSIĘŻYCOWE- CAŁA PRAWDA (NIEUCZCIWA REKLAMA!? #NIEDOWIARY)🌲 🌳🌕 🌖 🌗 🌘 🌑 🌒 🌓 🙀🙀🙀🌲 🌳🌕 🌖 🌗 🌘 🌑 🌒 🌓 Erwin Thoma- Szarlatan czy Prorok!? 🌲 🌳🌕 🌖 🌗 🌘 🌑 🌒 🌓 facebook: 👔https://www.facebook.com/LutnikJ.T . Informacje: odsłon: 6980, czas trwania: 28m 56s, ocena: 97.

DREWNO KSIĘŻYCOWE- CAŁA PRAWDA (NIEUCZCIWA REKLAMA!? #NIEDOWIARY)🌲 🌳🌕 🌖 🌗 🌘 🌑 🌒 🌓 🙀🙀🙀

- Po pierwsze - termin drewno księżycowe (Vollmondholz) znane jest w krajach jak Niemcy, Austria i Szwajcaria od setek lat. Osobiście od roku 2013 jestem Partnerem Firmy Thoma i zajmuję się propagowaniem technologii Holz100. Organizowałam Sympozja i Targii na których brały udział osoby z całej Polski i z różnych krajów. Przetłumaczyłam i wydałam książkę Erwina Thomy "Na długi czas" Uważam że przykre jest że tak lekceważąco wypowiada się Pan o tematyce która jest genialną i najbardziej ekologiczną. Czy jest Panu wiadome że statki od tysięcy lat budowane były tylko z takiego drewna? Obecnie wiele obiektów z Holz100 wybudowano w 32 krajach również w Polsce. Proponuję w przyszłości lepiej się przygotować robiąc program.
Maria Gritsch www.domdrewno100.pl
- To jak jest w końcu?
A po co w sumie mi to wiedzieć xd
- Najbardziej zapewne zainteresowały się tematem firmy chemiczne które produkują cały syf do drewna
- Ziomek tak jak całkiem spoko oglądałem cały wywód odnośnie drewna, tak bezczelnie sprowadziłeś Yogę do ćwiczeń fizycznych "wymyślonych" w latach 60 w Ameryce. Po co wypowiadasz się na temat czegoś o czym nie masz pojęcia? Warto niekiedy zastanowić się trzy razy zanim coś się powie.
- Od strony wiedzy naukowej to ten film jest marny i słaby. Strata czasu.
- ja prdle, jak ty pitolisz gościu. Thoma ma certyfikat na swoje magiczne drewno. Sam powiedziałeś że jego drewno jest bardziej wytrzymałe niż ściana żelbetowa.
- genialnie. Od 18 minuty ruszyłeś.
- Wyjaśnij mi jedną tajemnicę. Jesteś leśnikiem albo stolarzem?
- Tego głomba w czapce i brodzie też zamieściłeś w swoim filmie? Żenada. Też zjechałem jego film. Przed chwilą go oglądałem. 15 minut straconego życia. U ciebie kutwa 28 minut. JPRDL
- skoro dziękujesz baldowi i opierasz się na jego filmie, mało tego wklejasz jego film do swojego filmu, to po jakiego Janusza nagrywasz swoje własne wypociny. Chcesz się wygadać to idź do psychologa.
- A może tu zobacz: Grawerowanie Lublin mi się tam podobało.
- To nie magia tylko fizyka...
- Brat blizniak syna nauczyciela z dnia swira xd 😂 😂 chlop chce ta gadka podważac opinie quatro-profesora z BaldTV 😂 😂 😂 9
- Jak nie jesteś fachowcem w tej dziedzinie to po co się wypowiadasz? To zupełnie tak, jak ekonomiści nas leczą i zapobiegają Covid-19
- cieć i zapierdziały gajowy marucha przy państwowym korycie kontra dr Thoma który dziś za własną kasę działa już na taką skalę - https://www.youtube.com/watch?v=TOkjWcadJh8 .
- TY SYNKU MASZ WEZOWY CHARAKTER !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
- tak podejście lutnicze na plus, w tym drewnie księżycowym dodałbym że chodzi o ograniczenie chemii do totalnego minimum nie czary mary od tego są zloty w pełnie na łysej górze, a taki drobny fakt umknoł o cezarze który karał śmiercią za inne drewno na okręty wojenne niżeli księżycowe ;) naturalne materiały to nie stropian i litry farb na ścianach i klej w płytach meblowych to jak zarzucić ikei że reklamuje wszędzie swoje produkty albo agata meble, zresztą pewną paranoją jest mielenie i formowanie trocin na drewno podobne produkty lepiej mieć z litego drewna niż kleju i trocin nie?
- Ehh cała prawda..
Z prawdą jest jak z dupą, każdy ma swoją.
- 1:45 "półtorej stopnia". To po jakiemu?
- Dziwne to trochę, "tak ale i też nie..." to nie odpowiedź. Mówisz "na pewno" ale nie przeprowadziłeś badań, co więcej tylko jedna kobieta powiedziała, że to nie działa i na tej podstawie wydajesz opinię. Nie ma wiele o księżycowym drewnie, bo tak nazwał je Thoma, to akurat oczywiste ;)
Nie ma badań przeprowadzonych w Polsce, niemieckie badania potwierdzają doniesienia, więc wypada sprawdzić jak to działa naprawdę. Na razie tylko gdybiemy, a tym nie mamy szans na odpowiedź.
- Opłacony przez lobby budowlane betonowców.