Drewno Konstrukcyjne C24 #ABSCo to jest drewno konstrukcyjne, zastosowanie, właściwości , gdzie kupić , te i inne informacje znajdziecie w filmie. https://drewnamoc.blogspot.com/2019/01/narozniki-nadpro . Informacje: odsłon: 10214, czas trwania: 6m 55s, ocena: 424.

Drewno Konstrukcyjne C24 #ABS

- Zachwalasz skandynawskie świerki, tymczasem Polska eksportuje we wszystkich kierunkach takie i inne cuda ;)
- Kochany, kręcisz się wokół swojego ogona ;)
- Znak CE to "China Export"
- Co zrobić gdy konstrukcja z drewna C24 zamokła podczas intensywnego nocnego deszczu? Czy trzeba podejmować jakieś specjalne kroki?
- Witam czy posiada Pan parametry drewna C24 zestawiajace jego podwyższoną ognioochronności tzn. jego nośność, szczelność i izolacyjność ogniową? Chodzi mi o wszelkiego rodzaju deklaracje zgodności właściwości użytkowych, badania ITB lub innych jednostek certyfikujących, artykuły naukowe, certyfikaty itp. potwierdzające jej szczegółowe właściwości ognioochronne.
- stosowanie C24, to jakiś prawny/projektowy oblig ?
- Bardzo fajny rzeczowy film dzięki za całą pracę na YT jaka robisz!
- hmmm,ja wszystko rozumiem (skończyłem studia w tej dziedzinie), ale...wciąż zadawałem i zadaję pytanie: czy w XIII, XVI, XIX wieku też posiadano certyfikaty , czy może budowano zwyczajnie z dobrego surowca. Nie widzę problemu, aby budować z naszego polskiego drewna, które też można wystrugać. Przyzwoity tartak jeśli ma suszarnię, może nam zagwarantować polskie drewno i to za mniejsze pieniądze. Do wspomnianych zastosowań, a w szczególności domków 35m2 używanie opisanego wyżej surowca jest zbytnim przewymiarowaniem.
- Super film - zajebisty wręcz - dzieki za cenne info i sub leci :D
- super, dzieki za wytlumaczenie ! dobra robota, pozdrawiam serdecznie!
- super film, praktycznie i na temat, dziękuje serdecznie
- Good job
- Wreszcie się czegoś dowiedziałem. Łapka w górę. A tak przy okazji, czy na więźbe na domek 35m takie drewno 15/10 wystarczy ? Pozdrawiam.
- Masz jakieś namiary na dobre drewno konstrukcyjne?
- Dobra robota.