858. Preparaty: Oleje do drewna KoopmansNo to będziemy olejować ile się da, chociaż nie podczas tego filmu :) Dziś postaramy się przedstawić rodzinę produktów na bazie naturalnego oleju lnianego - zobaczcie o cz . Informacje: odsłon: 19244, czas trwania: 18m 22s, ocena: 171.

858. Preparaty: Oleje do drewna Koopmans

- Za namową przedstawiciela zakupiłem towary tej firmy, impregnat techniczny oraz impregnat bezbarwny do zabezpieczenia domku drewnianego, nowego.Drewno suche,świerk syberyjski, 4-5 warstw nałozone pędzlem.Efekt po roku czasu:strona południowa wypalona przez słońce, szczatkowe ślady impregnatu, inne ściany w miare ok.Ale na calym domku wiele ognisk sinizny pleśniowej.Co jest to przyczyną? Nikt nie potrafi odpowiedzieć........Ja domyślam się.
- Jak coś jest Eco to ja uciekam!! Działa to na mnie jak podniesienie VAT-u na obywatela 🤬🤬 wszystko eko zakłamane jak Greenpeace. Ale sam film i informacje bardzo dobre i przydatne. Pozdrawiam
- Zrobiłem elewacje warsztatu z sosny i pokryłem ecoolie , rewelacja jak podkreśla drewno .Wydajność rewelacja 👍
- Zaolejowalem deski tarasowe dwoma warstwami oleju sadolin superdeck w kolorze szarym. Deski były jakiś czas na niezabezpieczone i poszarzaly. Efekt finalny mnie rozczarował bo bardziej przypomina heban lub ciepny palisander. Czy mogę na to zastosować HOUTOLIE np szary chorwacki żeby osiągnąć efekt tarasu w kolorze szarym?
- Hout czytamy jak angielskie out z lekkim h na przedzie, hałtoli
- Czy z houtoile jest kolor szary???
- Witam będę kładł taras i szukam koloru zbliżonego do złotego debu, który z kolorów jest najbardziej zbliżony kolorystycznie.
- Jakim kolorem (numerem) malowała Pani na poczatku tą modrzewiowa deskę?
- Dzięki za ten film! To świetne produkty które stosujemy na swoich meblach ogrodowych. Przekonało mnie to, że bazą jest lniany, którego często używam. Pzdr!
- Co polecasz do drewna typu orzec ?
- A może tu zobacz: usługi stolarskie lublin, w każdym razie ja polecam.
- Hej! Na początku gratulacje za stworzenie kanału na yt i publikowane treści!! Kupiliśmy niedawno dom drewniany, trochę z obawą ale w końcu mamy swoje miejsce. Dom, szkielet i deski sosna. Przed nami, pierwsi właściciele lakierowali drewno na zewnątrz. My się zastanawiamy nad olejowaniem - łatwiejsza praca przy renowacji, ale niestety częstsza niż lakier. Proszę doradźcie jakim preperatem to zrobić - przed olejowaniem zastosować jakiś antybakteryjny podklad? Z góry dziękuję za odp...
- cześć fajne te wasze filmiki, ale ma też pytanie czy dąb lub modrzew europejski nadaje się na taras od razu chcę powiedzieć że egzotyk nie wchodzi w grę bo jest za drogi
- Siema! Wpadłem na kanał przypadkiem szukając frezarki stołowej i trafiłem na odcinek 774, jaki model masz tej bestii ? Zrobi na tym wszystko ? Od ościeżnic do okien ? Pozdrawiam
- W swojej łazience zamontowałem blat drewniany dębowy. Przed montażem nałożyłem 3 warstwy oleju, który dostałem od Pana, który zrobił dla mnie blat. Niestety po jakimś czasie woda dała o sobie znać i tam gdzie miały miejsca zachlapania pojawiły się ciemniejsze miejsca. Czy można coś z tym zrobić. Jak się przed tym zabezpieczyć? Czy nakładać kolejne warstwy? Jak często? Z góry dziękuję za pomoc.
- Hej, Lidka a czym najlepiej prze olejować deskę Barlinecką w mieszkaniu, tak by niepociemniała (deska jest fabrycznie olejowana)?
- Dziś pierwszy super odcinek