# 253 Ciecie sklejki ... bez podcinaka , w Poprzek - Jaka tarcza jest dobra?



PayPal dziala i mozna zamowic na terenie unii europejskiej. https://mediapartner24.pl/ksiazki Jeśli ktoś zechce do krajów z poza Europy, niech pisze: sklep@mediapartner.pl Dost . Informacje: odsłon: 10333, czas trwania: 16m 59s, ocena: 460.

# 253 Ciecie sklejki ... bez podcinaka , w Poprzek - Jaka tarcza jest dobra?

- Jakby za naukę/lekcje/ wiedzę płacono godziwe pieniądze to byłby Pan milionerem!!
Dziękuje!
- Ząb wklęsły/ ząb dachówkowy na przemian. Póki ostre można ciąć każdy laminat czy sklejkę bez wyrwań. Podcinak nie ma konkurencji, ale dla małego warsztatu takie tarcze to świetne rozwiązanie.
- Globus lub Faba dwie polskie fabryki z jakością przemysłową best ever
- Globus jest w moim mieście Bielsko-Biała. Fabryka pił i narzędzi.
- Dzięki wielkie bardzo mi się ta informacja przydała.
- i książeczki zamówione...
- Do czego wykorzystujesz te akcesoria pod wiertarką na regale
Podobne do F1 :)
- Kupiłem ostatnio dwie tarcze od Faby jdena 350 z ogranicznikiem posuwu i druga 315 do drewna ciętego w popszeg. Ale nie używałam ich jeszcze bo odnawiam strugarke na której będą pracować. W Fabie mają miłą obsługę i do końca miesiąca listopada piomocje na wybrane modele tarcz dla zainteresowanych. Pozdrawiam
- Podcinak, orginalny sprzedam.pozdrawiam.
- 👍
- Można też tu zobaczyć neuropsycholog, moim zdaniem OK.
- Co do cięcia na tarczy na maca wysuniętej w Ameryce nie wiem czemu nie stosuje się klinów są tarczą w Polsce każda pilarka musi mieć wymogi bezpieczeństwa żeby jak mówiłeś piła nie zabrała ciętego materiału z drugiej strony lepsza jakość cięcia jest jak jest więcej ostrzy w materiale
- Dzień dobry , czy nagra Pan filmik jak równać deski do klejenia ? Pozdrawiam
- Tarcza do dokładnego cięcia + taśma malarska (można 2 warstwy) i cięcie wzorowe...
- obie polskie firmy dalej presperują ;)
- witam czy frezarki PORTER CABLE polecasz ?????????????????
- super
- Mieszkając w USA używałem tarcz firmy Forrest jedne z najlepszych Robione w USA
- Hi John.
Dzięki za kolejny ciekawy film.
Miło było Cię zobaczyć i posłuchać.
Pozdrawiam i niech Moc będzie z Tobą i Cię nie opuszcza.
- Ja gdy mam tępa piłę, a potrzebuje miec dokładne cięcie z dołu bez podcinaka podkładam Hdf ;)
- Faba na dzień dzisiejszy robi lepsze narzędzia niż globus 🌐