Video portalu http://www.domidrewno.pl
Prototypy tych lamp świecą u nas w ogrodzie od 5-6 lat. Dziś postaram się wykonać kolejną wersje z pryzm sosnowych. Jeśli wszystko b� . Informacje: odsłon: 233298, czas trwania: 37m 16s, ocena: 254.
- Filmy za długie i za mało konkretów, krótko zwięźle i na temat nagrywaj
- Rafał zgodzę się z tobą ja też jestem stolarzem od 30 lat i jeśli takie prezentacje mają czegoś nauczyć to czarno to widzę --- nie sztuką jest pokazanie jaki ma się warsztat lecz wielką sztuką pokazać w prostych słowach jak powinno się to zrobić
- warsztat i maszyny fajne ale majster pożal się boże ,nie potrafi się poruszać na maszynach
- No wlasnie . Nudny material typu ; Spojrzcie jakie mam fajne narzedzia. Chlopie nudzisz i na dodatek jestes malo konkretny
- Czekałam z wywieszonym językiem na tę lampę i się nie doczekałam. Ale warsztat masz mega, gdyby mój" husbunt" miał taki moze zrobiłby wreszcie obiecane od 9 lat łózko, bo śpie na materacu hahahaha. Pokaż te lampę, bo naprawdę mnie zaintrygowałeś.
- tak
- jak dla mnie zajebisty kanał !!!! kilka dni temu znalazłem go przez przypadek i od tamtej pory jak mam chwilkę czasu oglądam odcinek za odcinkiem ... a jeżeli chodzi o "przynudzanie " jak dla mnie możesz przynudzac ważne z sęsem. brawo ty (WY) piona. ✋✋✋
- Nie obraż się ,ale strasznie przynudzasz ......
- A ,ciekawe jak ten daszek przy docinaniu którego mało nie straciłeś palców pasował do tego słoika na ogórki,ciekawe....
- Przy docinaniu daszków warto je ścinać z dłuższego kawałka klocka np 100mm ze względu na bezpieczeństwo łapek ścinającego, a potem dociąć na rządany wymiar ,czyli wysokość tego daszku.....mistrzu....,BHP mistrzu i jeszcze raz BHP, bo paluszków nie wystrugasz!
- Jak nie tam to może tu - nivpol.pl ja bym się z tym zgodził.
- która szlifierke kupić oscylacyjną czy mimośrodową
- Uważam , że dobrze tłumaczy . Jarek trzymaj tak dalej. Pozdrawiam.
- Przekombinowane .....
- mozesz zrobic filmik jak polaczyc te diody z kabelkami ,bardzo bylbym wdzieczny
- Kiepski filmik. Po co tyle gadać. Roboty mało
- Jak dobrze że takie rzeczy nie lecą na żywo. Jakbym miał oglądać przez 37min jak wyciąć 2 kantówki i daszek to bym się sam pociął Masakra.
- A gdzie lampa? ???? Dużo gatki a lampy nie ma a ten super słoik gdzie?
- Dla tych negatywnie nastawionych!! Lepiej by było jak by stolarzyna sprzedał te maszynki na złom a kasę puścił pod sklepem u Jadzki, i najpierw w palnik a później wieczorem jak już ciemno komuś w lampę
- przykro mi ale na tym filmie nie widzę człowieka z pełną głową pomysłów tylko rzemieślnika w dobrze wyposażonym warsztacie, więc proszę mnie nie przekonywać, że jest inaczej
- facetowi raczej chodzi o to aby pochwalić się sprzętem, który posiada i którym potrafi się posługiwać :)