1029. Naprawa urwanego frontu meblowego - Ale urwał!!!



Kto popsuł ten naprawia! Myśle, że takie wypadki zdarzają się każemu, a dzisiejsza płyta wiórowa wcale przy tym nie pomaga :) Nie ma co rozpaczać, zabieramy się za napraw . Informacje: odsłon: 22318, czas trwania: 7m 56s, ocena: .

1029. Naprawa urwanego frontu meblowego - Ale urwał!!!

- Dzień Dobry. Panie Jarku jaki system łączników zdaniem pana jest najlepszy do połączeń meblowych, jeżeli można, poproszę o jakieś linki. Pozdrawiam!
- Ale można I tak https://youtu.be/j8ps3JH-DQ8
- no to teraz czeka mnie naprawa frontu od szafki w pokoju dziecka, a nie wiedziałem jak do tego się zabrać i nie spierd....:-P, pozdrawiam
- Materiał wideo ok, ale czy tylko ja mam wrażenie, że prowadzący był na wspomagaczach? ;)
- DOBRY FILM
- Jak najbardziej Jak się Umie to naprawiamy...
- Jarku te gumowe antyslizgi na podkładach pod frontem to skąd?
- Elegancko 👍🏻 Może zrobisz kiedyś test naprawy na... makaron z zupki chińskiej. Widziałem na YouTube jak duuużą dziurę w ceramicznej umywalce naprawiali 😁 Przeważnie był motyw naprawy rzeczy drewnianych i drewnopodobnych.
- Jaki klej użyłeś?
- Gratuluje bardzo dobre wykonanie . Na pewno postaram się kiedyś wykonać samemu, tylko nie wiem czy z takim samym rezultatem za pierszym razem . Pozdrawiam .
- Ja tam tu widziałem, enterserwislublin.pl myśle że jest ok,
- Witam,znowu coś przydatnego,dzięki.Widzę że trochę boschówek używasz.Wspieram łapką i subem.
- Witam, piękna robota... ale interesują mnie też spodnie które masz założone, jakiej firmy ?
- Lipa
- Ja używam Poxiliny. Wgniatam w dziurę ile się zmieści. Jak stwardnieje nawiercam. Jak jest trudny dostęp, to robię dziurkę jak masa jest jeszcze lekko miękka. Po 2-3 minutach wkręcam wiertło palcyma. Ale drzwiczki wieszam jak całkiem stwardnieje. Jak dziura nie była za duża to nawet nie widać uszczerbku w płycie bo zawias zasłania. Naprawiam meble w przedszkolu gdzie dzieci nie szanują mebli i trzyma.
- cos podobnego mi sie zdazylo :"-)
- Super !!
Prośba o więcej filmów z kat. naprawy
- Powiedz do czego był tobie potrzebny ten szablon skoro otwory zrobiłeś na wiertarce stołowej? Czy chodziło o to żeby pokazać jak sobie poradzić bez wiertarki stołowej? Dzięki za info. Ps. Fajnie robisz filmy. Dobrze się to ogląda. Super konkretnie. Tak jak powinna iść praca :)
- Cześć, mam prosbe, zrobił byś odcinek o tym jak zrobić szkatułę z drewna? Jakoś łatwo w miarę, albo na wczepy na jaskółczy ogon albo na jakiś inny, bardzo by mi to pomogło w zadaniu
- Niestety taki urok plyt wiórowych.
Ale naprawa dobra robota🙂👍
- U klienta taki numer by nie przeszedł. Duże te fleki.